ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13326069
nr 1332 6069
WATERCOLOUR
+ 2 delar nautica. Lennart Möller (Sverige). Signed, dated 1997, akvarell på papper. Sheet: 65x47, 5 cm,
+ 2 delar nautica. Lennart Möller (Sverige). Signerad, daterad 1997, akvarell på papper. Bladets mått: 65x47,5 cm
SEK 100
Monday June 8 2020
at 19:08:32
2/6 11:37:22
8/6 18:20:08